LARIMEDICAL

Gdzie nauka spotyka się
z ekologią!

Nowość – dermokosmetyki hiszpańskiej marki LARIMEDICAL!

Larimedical to gama specjalistycznych, naturalnych preparatów terapeutycznych, stworzone przez dermatologów z myślą o różnych potrzebach i problemach skóry, w każdym wieku. Wykorzystują bogatą formułę substancji aktywnych, opartą w 80%-90% na składnikach naturalnych. Są w 100% bezpieczne i niezwykle skuteczne w terapiach gabinetowych jak i domowych!

LARIMEDICAL to skuteczne i bezpieczne kuracje m.in. dla:

– skóry dojrzałej (utrata jędrności, zmarszczki),
– skóry z oznakami przedwczesnego starzenia się,
– skóry z przebarwieniami różnego pochodzenia, fotostarzenie,
– skóry suchej i zmęczonej, potrzebującej radykalnej odnowy i nawilżenia,
– skóry z bliznami, łuszczycą czy AZS,
– skóry trądzikowej (w tym również z problemem trądziku zapalnego).

Linie z peptydami przeciw wypadaniu włosów.

Terapie domowa

Szampon i odżywka DR.CYJ – z kompleksem peptydów, rewitalizuje mieszki włosowe, regeneruje włosy i skórę głowy, idealny po zabiegach przeciw łysieniu w gabinecie.

Szampon i odżywka Dermaheal – z peptydami biomimetycznymi, oczyszcza skórę głowy i włosy, regeneruje włosy, stymuluje wzrost włosów.

Szampon i odżywka Pelo Baum – hamuje wypadanie włosów, pobudza mieszki włosowe do produkcji zdrowych i mocnych włosów.

PRZEDSTAWIAMY KAMPANIĘ
#StosujeLegalneProdukty

Firmy oraz gabinety posiadające w swojej ofercie wyroby medyczne z legalnego źródła, mogą uzyskać AUTORYZACJĘ, potwierdzającą zakup preparatu z legalnego źródła, właściwie oznakowanego, co daje gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości.

Sprawdź produkty, które kupujesz!

Bądź pewny, że stosujesz legalne produkty!

PINK PEEL
Linia terapeutyczna o silnym działaniu liftingująco-estrogenowym!

To profesjonalna procedura odmładzająca w 4 krokach, która wyraźnie poprawia kondycję skóry 40+ w okresie około menopauzalnym: liftinguje, odmładza, odnawia i regeneruje, daje natychmiastowy efekt WOW!

PINK PEEL składa się z:

PINK PEEL Solution – zawierający Kudzu-THERA organiczny kwas octowy, działający odżywczo, delikatnie złuszczający skórę.

Serum oraz Maski PINK Magic z wysoko skoncentrowanym ekstraktem korzenia Kudzu o działaniu estrogenowym, jak również biopeptydami, białkiem mleka i adenozynę, które działają ujędrniająco na skórę, odmładzając ją.
                                                  
Mikro Skóry PINK DD, która działa podobnie jak skóra, dostarczając innowacyjny składnik Kudzu-Thera. Przezroczysta i oddychająca membrana, mikro skóra dobrze przylegająca do twarzy, przypominająca prawdziwą skórę.
 
Uzupełnieniem terapii profesjonalnej jest Krem PINK Magic, do stosowania w domu. Krem jest silnie liftingujący, dzięki zastosowaniu technologii SMP (umożliwia regenerację i przywrócenie skórze jej pierwotnego wyglądu, wygładzając zmarszczki i napinając luźną skórę).