AntiAging Institute to firma dystrybucyjna, powstała z prostej pasji do życia i piękna.

Właścicielki osobiście angażują się w procesy zaspokajania potrzeb rynku, ze szczególnym
zorientowaniem na włosy, wyszukując na całym świecie wysokiej jakości produkty, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma tworzona przez ludzi i dla ludzi, którzy są dla niej najważniejsi…

Firma zasłynęła między innymi tym, że jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek medycyny estetycznej peptydy biomimetyczne, zaawansowane technologicznie substancje, które zrewolucjonizowały branżę – znajdując później zastosowanie w produktach wielu firm.

Jako jedna z pierwszych europejskich firm, została partnerem wiodącego producenta peptydów i czynników wzrostu – koreańskiej biotechnologicznej firmy Caregen, wyróżnionej w 2021 r. przez rząd Korei jako firmy która przyczyniła się do rozwoju przemysłu biotechnologicznego w Korei.

AntiAging Institute jako pierwsza firma wprowadziła na rynek mezoterapię, wypełniacze i stymulatory tkankowe z peptydami.

Bo „przyszłość należy do tych którzy wierzą w piękno swoich marzeń..”

A my wierzymy i w piękno i w marzenia…

Kasia&Ewa

#StosujeLegalneProdukty

Od 2020 roku firma AntiAging Institute prowadzi kampanię #StosujeLegalneProdukty. Podkreślamy w niej jak ważne dla bezpieczeństwa przeprowadzonych zabiegów oraz pacjentów jest stosowanie legalnych produktów, pochodzących z legalnego źródła.

Akcja #StosujeLegalneProdukty cieszy się ogromnym powodzeniem!

Bezpieczeństwo oraz legalność wykonywanych zabiegów jest priorytetem w obecnych czasach.

Uważajmy na liczne podróbki z nieznanych źródeł pochodzenia.

Koniecznie sprawdzaj produkty, które kupujesz!
Miej pewność, że stosujesz legalne produkty!

Perły
Dermatologii
Estetycznej

Produkty z oferty AntiAging Institute przez wiele lat były nominowane do prestiżowej nagrody Perły dermatologii estetycznej w konkursie na najlepsze produkty stosowane w medycynie estetycznej, organizowanym przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Lekarze z całej Polski, raz w roku, głosują na nominowane produkty, decydując, które produkty otrzymają Perłę dermatologii estetycznej, co jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa pacjentów. Jesteśmy zaszczyceni, że
wśród zwycięzców znajdują się produkty z oferty
AntiAging Institute.