#stosujelegalneprodukty

KAMPANIA PRZYJAZNA LEKARZOM, GABINETOM I PACJENTOM!

Nowe oznakowanie legalnych produktów!

Od ponad roku firma AntiAging Institute prowadzi kampanię #StosujeLegalneProdukty. Podkreślamy w niej jak ważne dla bezpieczaństwa przeprowadzanych zabiegów oraz pacjentów jest stosowanie legalnych produktów, pochodzących z legalnego źródła.

Akcja #StosujeLegalneProdukty nabiera tempa z każdym dniem!

Od stycznia 2021 roku oznakowanie preparatu DR.CYJ Hair Filler ma dodatkowy hologram z logiem AAIoraz z napisem #StosujeLegalneProdukty i For Distribution in Poland.

Bezpieczeństwo oraz legalność wykonywanych zabiegów jest priorytetem w obecnych czasach. Uważajmy na liczne podróbki z nieznanych źródeł pochodzenia.

Koniecznie sprawdzaj produkty, które kupujesz!
Miej pewność, że stosujesz legalne produkty!

LUKSUS W DWÓCH WYMIARACH

Wypełnienie + Peptydowa stymulacja

CG Styler600 daje natychmiastowy, w pełni satysfakcjonujący efekt naturalnej wolumetrii. CG Styler600 to najnowsza koncepcja luksusowego piękna, produkt światowego lidera w produkcji peptydów biomimetycznych i czynników wzrostu Laboratorium Caregen Ltd.

Caregen, odpowiadając na oczekiwania rynku, bazując na dotychczasowych doświadczeniach opracował formułę dwa w jednym – peptydowy stymulator i wypełniacz bazujący na sieciowanym, stabilizowanym kwasie hialuronowym.

CG Styler600 to specjalnie opracowany produkt rewitalizujący z kwasem hialuronowych i skondensowanym kompleksem peptydowym. Unikalna formuła produktu pozwala na wypełnienie umiarkowanych zmarszczek i fałd, zachowując naturalne ruchy i mimikę twarzy.

Zabieg z użyciem CG Styler600 pomaga odbudować i utrzymać naturalny, młodzieńczy wygląd.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

PRZEDSTAWIAMY KAMPANIĘ
#stosujelegalneprodukty

Firmy oraz gabinety posiadające w swojej ofercie preparat DR.CYJ Hair Filler z legalnego źródła, mogą uzyskać AUTORYZACJĘ, potwierdzającą zakup preparatu z legalnego źródła, właściwie oznakowanego, co daje gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości.

Sprawdź produkty, które kupujesz!

Bądź pewny, że stosujesz legalne produkty!

PERŁA DLA DR CYJ HAIR FILLER!

Jest nam bardzo miło przekazać zaszczytną wiadomość, że PO RAZ KOLEJNY otrzymaliśmy prestiżową Perłę dla Naszego przełomowego produktu DR. CYJ HAIR FILLER. Został on wybrany w wyniku plebiscytu Perły Dermatologii Estetycznej 2019 organizowanego przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Nagrodę w imieniu AntiAging Institute odebrała Katarzyna Ptasznik Dyrektor Zarządzająca w czasie uroczystej Gali podczas Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Antiaging w Warszawie. DR. CYJ HAIR FILLER zwyciężył ponownie dzięki dużej liczbie pozytywnych głosów znakomitych lekarzy z całej Polski, za co z całego serca Wszystkim dziękujemy.

Peptydowa terapia włosów była i jest niezmiennie
numerem jeden w kategorii „Zdrowe Włosy”.

DR. CYJ HAIR FILLER doceniany jest również na skalę międzynarodową co potwierdza jego wyjątkowość i skuteczność działania nie tylko na miarę lokalną, ale i globalną.

DR. CYJ HAIR FILLER PERŁĄ DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ 2019!