Linia Aquashine to wyjątkowe produkty do głębokiej mezoterapii z aktywnym kompleksem peptydowym o działaniu przeciwstarzeniowym, rekomendowane w terapii likwidacji zmarszczek i rewitalizacji zmęczonej i wysuszonej skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk.

Produkty intensywnie regenerują skórę, przyspieszając procesy metaboliczne, napinają i ujędrniają skórę, głęboko ją nawilża i nawadnia. Gama produktów Aquashine przeznaczona jest dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza.

{"productLine":"7","openPopupId":""}

Produkty z linii Aquashine zawierają nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny, w stężeniu 1,5% oraz kompleks peptydowy.

Farmakodynamiczne właściwości produktów Aquashine umożliwiają wykonanie zabiegu z zastosowaniem różnych technik iniekcji: serii nakłóć, liniowo, mikroiniekcja, kaniulą.

Produkt Aquashine BR został doceniony w prestiżowym konkursie przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i otrzymał zaszczytny tytuł: Perły Dermatologii Estetycznej 2014 w kategorii: najlepszy preparat do mezoterapii